Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

SALES NETWORK Topluluğu, tüm satış dünyasını ve satış dünyası ile yakın çalışan ekosistemi bir çatı altında toplamak; satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek için kuruldu.

Topluluk bugün, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Maddeleri’nden; amaçlar için ortaklıklar, toplumsal cinsiyet eşitliği ve iklim eylemi başlıkları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürüyor.

SALES NETWORK her sektörden kurumsal üyeleriyle, satış dünyasına özel olarak oluşturulmuş networking, etkinlik ve içerik sunan tek topluluktur.

EKOSİSTEMİMİZ

Satış fonksiyonu bulunan şirketler

Satış, ticari pazarlama, pazarlama, insan kaynakları ve satın alma konularından sorumlu orta ve üst düzey yöneticiler

Kendi satış kanalları olan şirketler

Satış operasyon, ticaret, sourcing, mağazacılık, dijital kanallar, müşteri deneyimi yönetimi konularından sorumlu orta ve üst düzey yöneticiler

Satış dünyasına ürün ve hizmet sunan şirketler

Danışmanlık, yazılım, ekipman, eğitim, hukuk, tasarım, mimarlık, etkinlik, yayıncılık, matbaacılık, promosyon, finans, lojistik, vb

NASIL KATKI SAĞLARIZ?

  • SALES NETWORK SUMMIT, Contact Day, workshoplarımız ve dijital platformumuz Digital Sales Network (DSN) ile ekosistemi güçlendiririz.
  • Karar vericilerin bir araya geldiği Leaders Club dijital/fiziksel etkinlikleri ile benchmark ortamı sağlarız.
  • WOMEN in SALES NETWORK & YOUTH in SALES NETWORK ile kadınların ve gençlerin satış dünyasına katılımını artırmak için çalışmalar yaparak, nitelikli işgücü havuzunu geliştiririz.
  • SUSTAINABILITY in SALES NETWORK ile iklim ve çevre konularında ortak projeler üretiriz.
  • Best of Sales Awards (BoSA) ile başarılı satış projelerini ödüllendirken, Leadership in Sales Awards (LiSA) ile satış ekosistemine katkı sağlayan liderleri görünür kılarız.
  • Mentörlük Programı ile üniversite öğrencilerini ve kadın satış profesyonellerini destekleriz. Liderlerimizin desteğiyle Darüşşafaka Cemiyeti «Yol Arkadaşlığı» kapsamında eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlarız.

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl