Sustainability in Sales Network

Sürdürülebilirlik başlığını, Çeşitlilik, Gençlik ve Dijitalleşme ajandamızın yanına güçlü bir şekilde eklemek üzere çalışmalarımıza başladık.

For a Better World | Summit 2022

Bu sene gerçekleştirdiğimiz Sales Network Summit'te Topluluğumuzun Kurucusu Ergün Güler ve Pegasus Hava Yolları CEO'su & WiSN EşBaşkanı Güliz Öztürk moderatörlüğünde HSBC Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Yenel, Unilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirme Lideri ve Orta Asya Genel Müdürü Bilgehan Çevik, SabancıDx Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı & Teknosa Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Kalkan, Danone Türkiye Satış Direktörü Timuçin Gültekin, Solarçatı CEO & Kurucusu Utku Korkmaz ve L’Oréal Profesyonel Ürünler Genel Müdürü Volkan Yıldız'ın konuşmacı olarak ağırladık.

Dünyayı İyileştiren Uygulamalar | Summit 2022

Bu sene gerçekleştirdiğimiz Sales Network Summit'te Getir Hollanda Ülke Müdürü Florian Brunsting ve (Getir&GetirBüyük) CEO Hatice Evren'in konuşmacı olarak yer aldığı ‘’Dünyayı İyileştiren Uygulamalar” oturumu yayında.

Sürdürülebilir Bir Dünya için Veri Analitiği | Summit 2022

Sales Network Summit'te bu sene ilk kez SabancıDx işbirliği ile organize ettiğimiz Teknoloji Sahnesi’nde SabancıDx Veri Analitiği ve Sabancı Üniversitesi Mükemmeliyet Merkezinden Sorumlu Veri Analitiği Lideri Esin Yılmaz'ın konuşmacı olarak yer aldığı ‘’Sürdürülebilir Bir Dünya için Veri Analitiği’’ oturumu yayında.

Yeni Teknolojiler Müşterilerle Sürdürülebilir İlişkiler Kurmada Nasıl Kullanılabilir? | Summit 2022

Bu sene gerçekleştirdiğimiz Sales Network Summit'te King's Business School London Pazarlama Bölümü Doktora Öğretim Üyesi Dr. Yusuf Öç'ün konuşmacı olarak yer aldığı ‘’Yeni Teknolojiler Müşterilerle Sürdürülebilir İlişkiler Kurmada Nasıl Kullanılabilir?” oturumunun videosu yayında.

Tarım ve Hayvancılığın Geleceği | Summit 2022

Bu sene gerçekleştirdiğimiz Sales Network Summit'te TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı & TOBB Perakende Sektör Meclis Başkanı Alp Önder Özpamukçu moderatörlüğünde Çiftçi Sencer Solakoğlu'nun konuşmacı olarak yer aldığı ‘’Tarım ve Hayvancılığın Geleceği” oturumunun videosu yayında.

SiSN Roundtable etkinliğimizi gerçekleştirdik

Sustainability in Sales Network kapsamında yılın ilk roundtable etkinliği Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Deniz Aksoy moderatörlüğünde; L’Oréal Türkiye Yönetim Komitesi Üyesi, Kurumsal İlişkiler & Etkileşim Direktörü İrem Karaoda Tanrıkulu, Borusan Cat Strateji & Sürdürülebilirlik Lideri Tunca Baran Bütün ve Solarçatı CEO & Kurucusu Utku Korkmaz'ın katılımları ile gerçekleşti. Konuşmacılarımıza paylaşımları için teşekkür ederiz.

İlk Sürdürülebilirlik Roundtable etkinliğimizi gerçekleştirdik!

Sustainability in Sales Network kapsamında ilk roundtable etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Katkılarından dolayı Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Deniz Aksoy, Divan Çevre ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi Nur Çelik, Shell Türkiye İcra Kurulu Üyesi, Kurumsal İletişim Direktörü Meltem Okyar Perdeci ve Unilever Kıdemli Kurumsal İletişim Müdürü Burcu Haylaz’a teşekkür ederiz.

Sustainability Circle, +1.5 Derece, Summit 2021

CarrefourSA, İSG, Çevre, Kalite Güvence ve Sürdürülebilirlik Grup Müdürü Tayfun Akusta ve Reckitt Hijyen Satış Direktörü Umut Akbaş, Sales Network UK Temsilcisi Ekrem Utku'nun moderasyonuyla Sales Network Summit 2021 Sahnesi’nde katılımcılarımızla bir araya geldi.

Sustainability in Sales Network (SiSN) sosyal projemiz için çalışmalara başladık

2022 yılında hayata geçireceğimiz Sustainability in Sales Network (SiSN) sosyal projemizin ilk adımı olarak farklı sektörlerden temsilciler ile bir araya geldik. Sustainability Circle adınızı verdiğimiz toplantımıza katılan Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Deniz Aksoy, CarrefourSA Head of HS & Environment & Quality Assurance & Sustainability Tayfun Akusta, Divan Environmental Engineer Nur Çelik, Media Markt Corporate Communications & Reputation Manager Tutku Konuk Altındal, Penti Director Of Product Development Innovation & Sustainability Yunus Ünal, Unilever External Affairs & Communications Senior Manager Burcu Haylaz ve Eczacıbaşı Yapı- Vitra Sales Director Murat Helvacı’ya destekleri için teşekkür ederiz.  

Ajandamıza katkı sağlayanlar

Arzu Deniz Aksoy

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Ekrem Utku

Sales Network UK, Direktör

SN Leaders Club

Ergün Güler

Sales Network, Kurucu

SN Leaders Club

Güliz Öztürk

Pegasus Hava Yolları, CEO

Gökçe Ersel Ötkün

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Sürdürülebilirlik Yöneticisi

İrem Karaoda Tanrıkulu

L’Oréal Türkiye, Yönetim Komitesi Üyesi, Kurumsal İlişkiler & Etkileşim Direktörü

SN Leaders Club

Murat Helvacı

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri & Vitra Ortadoğu & Afrika Bölge Direktörü, Sales Network MENA Bölgesi Temsilcisi

Tayfun Akusta

CarrefourSA, İSG, Çevre, Kalite Güvence ve Sürdürülebilirlik Grup Müdürü

Tutku Konuk Altındal

AkzoNobel, Güney ve Doğu Avrupa Bölge İletişim Müdürü

SN Leaders Club

Utku Korkmaz

Solarçatı, CEO & Kurucu

İlgili Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl